İlanları Karşılaştır

evalsak logo 2

evalsak.com ilan yayın platformu ile İstanbul kiralık ev ve İstanbul Satılık Ev ilanlarını kaliteli portföyümüz ile kolayca bulabilirsiniz.

Evalsak Hakkında

evalsak.com İstanbul ve çevresinde özellikle Acıbadem, Bağdat Caddesi, Salacak, Beykoz, Çamlıca, Koşuyolu, Fenerbahçe, Moda, Bahariye gibi semtlerde kiralık ve satılık ev ilanları üzerine hizmet veren bir platformdur.

İstanbul kiralık ev ve İstanbul satılık ev bulma konusunda portföyümüzde bulunan tüm ilanları sizlerin beğeni ve hizmetine sunuyoruz. Ayrıca bu evlerin içerisinde tüm bilgileri bulunacak şekilde düzenli bir ilan şeması sunuyoruz.

Kolay, anlaşılır, ziyaretçi odaklı, kolay gezilebilir ara yüzü ve anlaşılır kullanımı ile sizlerin ilgisini çekebilecek, aradığınız eve kolayca ulaşabileceğiniz tüm ilanlar hizmetinizdedir.

evalsak.com Platformunun Hizmetleri Nelerdir?

Farklı emlak projeleri, arsalar, evler gibi pek çok seçenek ile hizmet sunan, kiralayan veya satan her kesime ulaşan web sitemiz sayesinde evalsak.com’un farkını kısa sürede hissedeceksiniz. Farklı arama seçenekleri ve detaylı arama kılavuzu sayesinde aradığınız gayrimenkule kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Lokasyon seçeneklerini tam olarak girdiğiniz zaman dilediğiniz ve aradığınız ilana hızlı bir şekilde ulaşarak sonuç alabilirsiniz. Sade tasarlanmış web sitemiz ile gözünüzü yormayan bir deneyim sunuyoruz. Proje, konut ve arsa gibi seçeneklere ulaşmak için evalsak.com sizler için en uygun platform olarak hafızanızda yeriniz alacak.

Bireysel ya da ticari konumundaysanız ilan vermek için sistemimize kayıt olabilirsiniz. Sisteme kolayca dâhil olabilmeniz için tüm uyarı ve bilgilendirmeler yapılmıştır.

Sizler de hem ev almak, kiralamak hem de evinizi satmak ya da kiraya vermek için en hızlı ve güvenilir platform olan evalsak.com web sitesini kullanabilirsiniz. Sitemizi ziyaret edin ve mutlaka üye olun.