İlanları Karşılaştır

  1. İlan sahibi girişini yaptığı ilandaki bilgilerin doğru ve güncel olduğunu, yayınlamak istediği ilan ile alakalı içeriğin kullanım yetkisine (fotoğraf vb. argümanların kendisine ait olduğundan) ve ilan yayınlama yetkisine sahip olduğundan (gayrimenkulün temsil hakkınnın kendisinde olduğundan) emin olmalıdır. İlanlar ile alakalı tüm sorumluluk ilan veren kişiye aittir.
  2. Üyeler ve ilan sahipleri aynı gayrimenkul ile alakalı (bina kat sayısı, bulunduğu kat, oda sayısı ve metrekare ve benzeri) sadece 1 ilan yayınlama hakkına sahiptir. Aynı gayrimenkul ile ilişkili aynı üyelenin açtığı mükerrer ilanlar evalsak.com tarafından silinecektir.
  3. İlanlarda sadece gayrimenkul ile alakalı görseller kullanılmalıdır. Ayrıca kullanılacak görsellerin evalsak.com üzerinde kullanmamasına etki edecek kısıtlamalar olmamalıdır. Logo, fligran ve benzeri öğeleri içeren fotoğraflar evalsak.com tarafından silinecektir.
  4. İlan başlıklarında sadece gayrimenkul ile alakalı bilgiler bulunmalıdır. Kişisel bilgiler ve telefon gibi ek bilgilerin bulunduğu ilanlar evalsak.com tarafından silinecektir.
  5. İlan sahibi üye evalsak.com platformu üzerinde ilanını yayına alarak, evalsak.com tarafından belirlenmiş ve evalsak.com tarafından güncellenebilecek olan Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesince hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt etmiş olacaktır. Aksi durumda üye ile alakalı her türlü işlem yapma hakkı evalsak.com tarafında gizlidir.
  6. Bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahibi üyelerin yayına aldığı ilanlar gerekli durum oluştuğunda kısmen yada tamamen silinebilir, üye yada ilan kara listeye alınarak gerekli işlemler yapılabilir. Yine gerekli görülürse ilan sahibini ile üyelik hakkı tek taraflı olarak feshedilebilir.